fbpx

Om oss

Vi har över 17 års erfarenhet av att matcha kompetenser i samarbete med svenska och norska regioner och kommuner. Vårt team är inte bara specialister inom bemanning, utan också inom relocation. Vi hjälper till med rese- och boendebokningar. Med andra ord besitter vi all tänkbar kunskap som krävs för att vi ska kunna hjälpa dig att hitta en flexibel livsstil.

Vi som främst kommer arbeta med dig och göra vårt yttersta för att hitta den perfekta lösningen för dig heter Carolina, Sandra, Marisa, Amanda och Fredrika. Om du är intresserad av att komma i kontakt med oss är du välkommen att skicka ett mejl till temp@medicarrera.com.

VI BERÄTTAR GÄRNA MER!

Vill ni veta mer om vilka vi är och vad vi gör?

Kontakta oss gärna för mer information:

Carolina Clay

Carolina Clay MediCarrera

Konsultchef & Teamleader
Mail icon  carolina@medicarrera.com

Phone icon +46 73 514 6044

Sandra Lindberg

Sandra Lindberg MediCarrera

Konsultchef
Mail icon  sandra@medicarrera.com

Phone icon +46 70 25 17 213

Marisa Törnros

Marisa Törnros MediCarrera Temp

Konsultchef
Mail icon  marisa@medicarrera.com

Phone icon +34 622 661 350

Amanda Friberg

Amanda Friberg MediCarrera

Konsultchef
Mail icon  amanda@medicarrera.com

Phone icon +46 70 239 1827

Gabriela Coll

Gabriela Coll MediCarrera

Digital marknadsföring
Mail icon  gabriela@medicarrera.com

Mats och Nina

WE CARE MORE

Följ oss gärna!

Söker du kontinuitet, en karriärmöjlighet och en annan livsstil så föreslår vi vårt flexibla upplägg där det är du själv som bestämmer när och hur du vill arbeta.

Vi vill erbjuda dig möjligheten till långa uppdrag, där du kan komma tillbaka till samma arbetsplats och samma team. Varva arbete med längre ledighetsperioder och ta din ledighet till nästa nivå.

Kontorsvägen 12, 246 43, Löddeköpinge, Sverige   |   temp@medicarrera.com